سنگ اونیکس سیاه


سنگ اونیکس سیاه چیست؟

اونیکس سیاه یکی از جذاب ترین سنگ هایی است که تا به حال با آن برخورد کرده اید.اونیکس سنگی است که ارتعاشات بسیار قدرتمندی از محافظت، اراده، تمرکز و قدرت را به حامل خود ارائه می دهد. بسیاری بر این باورند که عقیق وجود دارد تا انگیزه ایجاد کند و به طور مداوم شما را در زندگی به جلو سوق دهد. این سیستم ریشه و شبکه خورشیدی و همچنین چاکرای چشم سوم شما را فعال می کند. این سنگ می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم خود را به طور کامل روی زمین مستقر کنیم.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که سنگ اونیکس را به مجموعه کریستال های خود اضافه کنید، احتمالاً با اطلاعات جالبی در مورد سنگ، منشأ آن و کاربردهای آن مواجه شده اید. این سنگ در هاله ای از رمز و راز قرار دارد و ظاهراً قدرت های ناگفته ای را در بر می گیرد.

سنگ اونیکس به دلیل قدرتی که به کار می برد، یکی از مهم ترین سنگ های قیمتی سیاه برای اعمال معنوی و مراقبه شما است. به این ترتیب، باید به خوبی از آن مراقبت کرد و با احترام رفتار کرد.

سنگ اونیکس سیاه تراش مربع

معنی سنگ اونیکس سیاه


اونیکس سنگی است که ارتعاشات بسیار قدرتمندی از محافظت، اراده، تمرکز و قدرت را به حامل خود ارائه می دهد علاوه بر این، سنگ اونیکس دارای قدرتی است که به شما انرژی می دهد که برای شروع به دنبال رویاهای خود نیاز دارید. و پس از آن از شما در آن سفر که برای رسیدن به اهداف خود کار می کنید محافظت می کند. با حمل یا پوشیدن روزانه اونیکس سیاه، می‌توانید از هاله خود محافظت کنید و از چسبیدن انرژی‌های منفی به شما جلوگیری می کند .هزاران سال است که از سنگ اونیکس به عنوان یک منبع محافظتی استفاده می شود و تا به امروز یکی از قوی ترین سنگ های محافظ شناخته شده برای بشر باقی مانده است.

سنگ اونیکس سیاه تراش منحنی

فواید و خواص درمانی سنگ اونیکس سیاه

این سنگ به دلیل اینکه یکی از قوی‌ترین ابزارهای انتقال انرژی است، شهرت دارد، که آن را به انتخابی عالی برای درمانگران تبدیل کرده است تا در مورد شفای عاطفی، ذهنی و جسمی از آن استفاده کنند.

خواص درمانی فیزیکی سنگ اونیکس به چاکراهای ریشه ما مرتبط است. این به بدن ما کمک می‌کند تا علائم تعدادی از بیماری‌ها را که نمونه‌ای از چاکرای ریشه نامتعادل است، کاهش دهد. این بیماری ها عبارتند از:


تورم در نیمه پایینی بدن

عوارض و مشکلات مرتبط با قاعدگی

خستگی، کندی، ناتوانی در تمرکز

مسائل مربوط به مثانه

مشکلات گوارشی

درد، گرفتگی و احساس سفتی در ناحیه کمر، پاها و مچ پا.

بسیاری از مسائل ذکر شده در بالا نتیجه تیرگی چاکرای ریشه با مه دود منفی است. جواهر اونیکس می تواند با نگه داشتن آن در نزدیکی بدن تا زمانی که چاکرا پاک شود، به کاهش این مشکلات و علائم مرتبط با آن کمک کند.

وقتی صحبت از مسائل عاطفی و ذهنی به میان می آید، اونیکسش سیاه می تواند به رفع نگرانی ها و نگرانی های ناشی از منفی نگری کمک کند. اغلب اوقات، ما خود را با احساساتی مواجه می‌شویم که پردازش آنها دشوار است، مانند غم و عصبانیت. در حالی که این نوع احساسات ممکن است ذاتاً منفی نباشند، تمایل انسان ما به استفاده از آنها در راه های مضر است، مانند ایجاد حس رنجش.

در حالی که سنگ‌های اونیکس لزوماً به دنبال حذف کامل این احساسات نیستند، بلکه به هدایت آن‌ها به یک هدف بزرگ‌تر کمک می‌کنند. بنابراین، به جای اینکه این احساسات منفی را به کناری برانیم، این سنگ به ما کمک می کند تا این مشکلات را بهتر ببینیم، بهتر آنها را بشناسیم، بهتر آنها را بپذیریم، و بدون احساس بار سنگینی از آنها عبور کنیم.

سنگ جواهر اونیکس همچنین زمانی که به عنوان بخشی از مدیتیشن روزانه استفاده می شود عالی است، زیرا می تواند به شما کمک کند تا میزان واقعی پتانسیل خود را درک کنید، به خصوص زمانی که انرژی شما در پایین ترین حد خود است و ممکن است تمرکز نداشته باشید. این گوهر هرگونه احساس مه آلود را از بین می برد و حس وضوح ذهنی را به ارمغان می آورد. همچنین برای مواقعی که نیاز به تصمیم گیری دارید عالی است، زیرا به شما کمک می کند از تصمیم گیری هایی که بیش از حد مبتنی بر احساسات هستند اجتناب کنید.


سنگ اونیکس سیاه تراش حلالی

نحوه تمیز کردن و مراقبت از سنگ اونیکس سیاه

پس از مدتی، سنگ اونیکس شما می‌تواند کثیف شود و در اثر تمام انرژی‌های منفی که در از بین بردن آن نقش داشته است، کدر شود. اگر به طور مکرر از آن استفاده می کنید، بهتر است اغلب آن را تمیز کنید. سنگ خود را در آب روان نگه دارید. این باعث پاکسازی آن از انرژی های منفی می شود. سپس، از یک مایع ظرفشویی ملایم استفاده کنید تا قبل از اینکه یک بار دیگر آن را زیر آب روان زلال نگه دارید، از شر هرگونه کثیفی خلاص شوید.

سعی کنید از قرار دادن اونیکس در زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید زیرا ممکن است باعث کمرنگ شدن رنگ شود.


تشخیص سنگ اونیکس سیاه اصل

اونیکس یکی از سخت‌ترین سنگ‌های قیمتی است که تشخیص واقعی بودن یا نبودن اونیکس را آسان می‌کند. ابتدا سطح سنگ را بررسی کنید. اگر می توانید خراش هایی را روی آن ببینید که به نظر می رسد ناشی از ساییدگی و پارگی عمومی است، سنگ شما ممکن است یک جواهر اونیکس واقعی نباشد.

علاوه بر این، می توانید فندک را به مدت 10 ثانیه تا سنگ نگه دارید و سپس آن را در مقداری آب بیندازید. اونیکس واقعی در این فرآیند آسیبی نبیند.

اگر یک سنگ تیره و مرموز با خواص شگفت انگیز شما را مجذوب خود می کند، باید اونیکس را به مجموعه خود اضافه کنید.

سنگ اونیکس سیاه پراکنده تراش دایره و مربع

منبع سنگ اونیکس سیاه

سنگ اونیکس در بسیاری از کشور ها یافت میشود این کشور ها شامل آرژانتین ، استرالیا، برزیل ، هندوستان و ماداگاسکار و مکزیک است .


سنگ اونیکس سیاه تراش راف