سنگ لابرادوریت

سنگ لابرادوریت labradorite از مکانی به نام شبه جزیره لابرادو گرفته شده است , که در اصل منبع انواع سنگ های کانادایی بوده و این سنگ یکی از قدرتمند ترین و خیره کننده ترین سنگ های قیمتی در سراسر جهان است همچنین سنگ لابرادوریت قدرت کامل برای بهبود,محافظت و تولید انرژی را دارد . ویژگی های معنوی سنگ لابرادوریت به نیرو های درونی شما اجازه میدهند درون این سنگ قرار بگیرند , سپس جادو آغاز خواهد شد .

رنگ لابرادوریت به طور طبیعی به همه ترس ها و مشکلات عاطفی شما پایان میدهد و به شما در توانایی های ذهنی کمک میکند. این سنگ با ارزش و گران بها در هند,ماداسکار , نیوفاندلند و روسیه یافت میشود. مقدار قابل توجهی از لابرادوریت های خاکستری تا سیاه با بازی رنگ لابرادورسنس در سوریه و ماداگاسکار تولید میشوند.در ماداگاسکار نوعی لابرادوریت آبی شفاف وجود دارد که به "مون استون" ماداگاسکار مشهور است .


انواع سنگ لابرادوریت


اسپکترولیت

نام نجاری نوعی لابرادوریت رنگارنگ با کیفیت بالا است که فقط در فنلاند تهیه میشود.


آندزین

نوعی لابرادوریت که ترکیب شیمیایی خود را دارد اما شبیه لابرادوریت به نظر نمیرسد. آندزین یک سنگ قیمتی نارنجی تا قرمز است که معمولا برش چند وجهی دارد و شفاف است.سنگ ماه رنگین کمانی

نوعی دیگر از لابرادوریت است که دارای درخشش آبس رنگ است .

سنگ لابرادوریت تراش قلب

رنگ سنگ لابرادوریت

رنگ سنگ لابرادوریت از خاکستری تا خاکستری_مشکی وبا طیف رنگی میباشد که این طیف در اثر تجزیه نور در لایه های سنگ ایجاد میشود. این سنگ میتواند بی رنگ ,ابی تا سبز,قرمز _نارنجی و تا متمایل به قهوه ای باشد. افک های متالیک این سنگ میتواند نشان دهنده طیف کامل رنگی در آن باشد .

سنگ لابرادوریت تراش قلب 2

خواص سنگ لابرادوریت

سنگ لابرادوریت به سرعت نگرانی , نا امیدی و افسردگی را برطرف کرده و آنها را با شور و شوق , اعتماد بنفس و فکر خوب جایگزین میکند . قدرت سنگ لابرادوریت از یک منبع فوق العاده جادویی از انرژی تامین میشود . این سنگ اموتج منفی را از بین برده و با تقویت فکر و توانایی فرد در همکاری با دیگران , درکی روشن به فرد میدهد . همچنین این سنگ به درمان اختلالات چشم و مغز و تنظیم سوخت ساز بدن کمک میکند .

سنگ لابرادوریت تراش قلب 3

از دیگر خواص این سنگ میتوان به :

افزایش قدرت و پشتکار

بالا بردن سطح هوشیاری

ارتقای توانایی های روانی

کاهش احساس ترس و نا امنی

تقویت اعتماد بنفس 

تنظیم سوخت ساز بدن

و تسکین اضتراب , اشاره کرد .

سنگ لابرادوریت تراش نامنظم

در گذشته گفته میشد سنگ لابرادوریت می تواند برای شخص حمل کننده آن خوش شانسی بیاورد . سنگ لابرادوریت گوهری متعلق به جادو میباشد و در کسانی که آن را حمل میکنند و یا با آن زینت مینمایند , بیدار کننده توانایی های ذهنی و شهودی است . این سنگ برای همه ی چاکرا ها است . 

راف سنگ لابرادوریت

قیمت سنگ لابرادوریت

لابرادوریت یک سنگ ارزشمند و قیمتی است که قیمت جواهرات آن با یکدیگر متفاوت است . سنگ لابرادوریت سبزاز ارزش و قیمت بالاتری نسبت به بقیه لابرادوریت ها برخوردار است .سنگ لابرادوریت تراش اشک 2