دنیای سنگ ها


سنگ اونیکس سیاه

سنگ اونیکس سیاه

سنگ اونیکس سیاه(black onyx)چیست؟ اونیکس سیاه یکی از جذاب ترین سنگ هایی است که تا به حال با آن برخورد کرده اید.اونیکس سنگی است که ارتعاشات بسیار قدرتمندی از محافظت، اراده، تمرکز و قدرت را به حامل خود ارائه می دهد. بسیاری بر این باورند که عقیق وجود دارد تا انگیزه ایجاد کند و به طور مداوم شما را در زندگی به جلو سوق دهد. این سیستم ریشه و شبکه خورشیدی و همچنین چاکرای چشم سوم شما را فعال می کند.

سنگ دلربا (گلدستون)

سنگ دلربا (گلدستون)

سنگ دلربا ( گلدستون )Goldstone چیست؟دلربا (گلدستون) یک شیشه رنگی ساخته دست انسان است که حاوی شامل گنجاندن های فراوان، مسطح رو و بسیار بازتابی است. گنجاندن های بازتابی دارای درخشش فلزی روشنی هستند و ظاهر پر زرق و برق آن ها بلافاصله توجه را به خود جلب می کند. این ظاهر هیجان انگیز گلدستون را به یک گوهر محبوب ساخته دست انسان و مواد مجسمه سازی تبدیل کرده است.

سنگ لابرادوریت

سنگ لابرادوریت

سنگ لابرادوریت labradorite از مکانی به نام شبه جزیره لابرادو گرفته شده است , که در اصل منبع انواع سنگ های کانادایی بوده و این سنگ یکی از قدرتمند ترین و خیره کننده ترین سنگ های قیمتی در سراسر جهان است همچنین سنگ لابرادوریت قدرت کامل برای بهبود,محافظت و تولید انرژی را دارد .

سنگ فیروزه

سنگ فیروزه

سنگ فیروزه یک کانی از جنس فسفات آبدار آلومینیوم و مس با ساختار بلوری کج وجهی است که شفافیت کدر و مومی شکل دارد و از دسته محبوب ترین سنگ های دارای خاصیت است که ارزش بسیاری دارد . همچنین این سنگ یک سنگ پر طرفدار و قدیمی محسوب میشود و رنگ آن تیره و روشن و در طیف رنگی آبی تا سبز است .

سنگ آمیتیست

سنگ آمیتیست

   سنگ آمیتیست برگرفته از واژه یونانی   ‘’amethystos’’   که  در ریشه به معنای ''ضد مستی'' می باشد. یعنی در زمان های قدیم این گونه تصور میشد ک اگر کسی سنگ آمیتیست را در گردنبند یا دستبند خود حمل میکرد، مست نمی شد. در زمان روم و یونان باستان ، اشراف زادگان و سیاستمداران بدلیل خواص این سنگ تکه ای از آن را درون لیوان شراب خود میگذاشتند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...